«Гнів Америки повинен бути спрямований лише на Путіна», – Макрон
Джерело: BFMTV
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що гнів Сполучених Штатів має бути спрямований виключно на російського диктатора Володимира Путіна.
“Американський гнів має бути спрямований лише на одну людину: президента Путіна”, – сказав Еммануель Макрон.
Він також наголосив, що позиція Франції залишатиметься незмінною: країна підтримує суверенітет та територіальну цілісність України, дотримуючись принципів міжнародного права.
“Ми й надалі відстоюватимемо право українського народу жити в мирі на своїй території та в межах своїх міжнародно визнаних кордонів”, – наголосив президент Франції.
Емманюель Макрон також закликав Путіна припинити брехати.
“Він каже “я хочу миру” і продовжує бомбити й вбивати людей в Україні. Якщо завтра він скаже “так” – у нас буде припинення вогню”, – сказав Макрон.
- Уночі 24 квітня російські окупаційні війська завдали масованого ракетного удару по Україні. Чи не найбільше ворог атакував Київ.
-
Президент США Дональд Трамп засудив ракетно-дронову атаку Росії на Київ 24 квітня, висловивши своє незадоволення щодо очільника Кремля Володимира Путіна.
У жінки з тяжкою формою хвороби Альцгеймера після вживання грибів, що містять псилоцибін, тимчасово покращилися пам’ять, мовлення та здатність виконувати повсякденні справи без сторонньої допомоги. Цей випадок привернув увагу науковців, однак дослідники наголошують: він не є доказом того, що психоделіки можуть лікувати деменцію.
Криза пального в Росії внаслідок ударів українських дронів по нафтовій інфраструктурі продовжує посилюватись. Обмеження на продаж бензину запровадили в головному нафтовидобувному регіоні країни, в якому видобувається 40% усієї російської нафти — Ханти-Мансійському автономному окрузі.
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу знову заявив, що країна має зменшити залежність від військової підтримки США. За його словами, Ізраїлю потрібно розвивати власну систему виробництва озброєнь.
Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.
Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.