Гонконг зупинив відправлення товарів поштою до США у відповідь на мита Трампа
Джерело: Reuters
Пошта Гонконгу заявила про припинення морських відправлень товарів до США, а з 27 квітня також призупинить авіаперевезення посилок, що містять товари. Причиною названо “залякувальні” тарифи США.
“Відправляючи відправлення до США, жителі Гонконгу повинні бути готові платити непомірні і необґрунтовані збори через необґрунтовані і залякувальні дії США”, – йдеться в заяві Пошти Гонконгу.
Водночас це обмеження не поширюватиметься на поштові відправлення, які містять виключно документи та не містять товари.
“США діють необґрунтовано, залякують і нав’язують тарифи зловживаючими методами. Пошта Гонконгу однозначно не буде стягувати жодних так званих тарифів від імені США”, – йдеться в заяві.
Згідно з повідомленням уряду США, Гонконг, спеціальний адміністративний район Китаю, підпав під дію тих самих тарифів, що й Китай.
- Поштова служба США (USPS) заявила про тимчасове зупинення відправлення посилок із Китаю та Гонконгу. Раніше президент Дональд Трамп скасував торгівельне положення, що дозволяло роздрібним платформам, як-от Temu та Shein, безмитно доставляти товари низької вартості до США.
- Китай закликав Сполучені Штати “виправити свої помилки” і скасувати заплановане підвищення тарифів, наголосивши, що Вашингтон має повернутися на “шлях взаємної поваги” у відносинах з Пекіном.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.