Google оновив менеджер паролів, дозволивши ділитися ними з родиною

Джерело: Android Authority

Google оновив свій менеджер паролів, щоб забезпечити більш зручну спільну роботу з паролями в межах сімейного оточення. Тепер користувачі можуть обмінюватися паролями з членами своєї родини, щоб спільно керувати доступом до різних облікових записів.

Під час ділення паролем інші члени сім’ї отримують його копію у своєму Диспетчері паролів Google. Ця функція доступна лише для членів групи сім’ї, яку можна створити та до якої можна додати всіх членів.

Ця нова можливість стала доступною з травня 2024 року як оновлення Google Play Services v24.20. Однак на десктопній версії Chrome ця функція може бути недоступною.

Потенційні сценарії використання цієї функції включають координацію роботи з дитячим садком або можливість батьків мати доступ до шкільних завдань своїх дітей. Це нововведення дозволяє забезпечити безпеку та організацію сімейного життя в онлайн-середовищі.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.