Google Photo розширює доступ до ексклюзивних інструментів редагування

Джерело: Engadget

Google розширює свої ексклюзивні інструменти Фотографії на безоплатній основі для користувачів, щоб надати їм можливість скористатися редагуванням Photo UnBlur, Magic Eraser і Magic Editor.

Зокрема за допомогою Photo UnBlur фотографії можуть стати чіткішими, а Magic Eraser дозволяє легко видаляти або маскувати об’єкти на зображеннях. Magic Editor використовує штучний інтелект для переміщення, розтягування та зміни розміру об’єктів, а також для внесення масштабних змін, наприклад, заміни неба на фотографіях.

Користувачі Google Фото на Android та iOS  отримають десять щомісячних збережень, а також можуть отримати більше, якщо вони користуються пристроями Pixel або мають платний тарифний план Google One на 2 ТБ або більше.

Починаючи з 15 травня, ці функції стануть доступними для всіх користувачів, які не мають підписки, на ПК з ChromeOS версії 118 і вище, а також на мобільних пристроях з Android 8.0 або iOS 15 і не менше, з об’ємом оперативної пам’яті не менше 3 ГБ.

Уряд США оштрафував турецьку чартерну компанію бізнес-джетів Air Sapphire за несанкціоновані польоти до Росії на літаку американського виробництва Gulfstream GIV.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що на території міста Запоріжжя та Запорізької області почалися роботи зі зведення підземних шкіл. У регіоні планують збудувати десять таких закладів до кінця року.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 червня. Російські війська завдали по території України три ракетні та 38 авіаційних ударів із застосуванням 55 КАБів, також задіяли 533 дрони-камікадзе. Разом з тим, ворог здійснив понад 2900 обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктах зі ствольної і реактивної артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.