Google презентувала нову модель штучного інтелекту

Джерело: CNBC

Компанія Google представила нову модель штучного інтелекту Robotics Transformer 2 (RT-2), що може допомогти навчити роботів виконувати такі завдання, як викидання сміття.

Як пояснили в Google, Robotics Transformer 2 – це своєрідна модель бачення, мови і дій, на основі інформації та зображень взятих із Інтернету, які можна перевести в дії для робота.

Зазначається, що хоча таке завдання, як прибирання сміття, здається людям простим, для навчання цьому роботів потрібне розуміння серії завдань.

Наприклад, робот повинен спочатку вміти розпізнавати, які предмети саме є сміттям, а потім знати, як зібрати та викинути його.

Замість програмування робота для виконання цих конкретних завдань RT-2 дозволяє роботу використовувати знання з Інтернету. Це допоможе роботу зрозуміти, як виконати такі завдання, навіть якщо він не був чітко навчений точним крокам їх виконання.

При цьому в компанії зауважили, що нова модель майже вдвічі збільшила продуктивність роботів у виконанні завдань у сценаріях, які вони раніше не бачили, порівняно з попередньою версією моделі.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.