Google тимчасово зупинив свій інструмент зі створення зображень Gemini на основі ШІ

Джерело: компанія X (Twitter)

Google поставив на паузу використання свого інструменту ШІ Gemini, який створює зображення людей. Причиною стали неточності в деяких історичних зображеннях, згенерованх цією моделлю.

Створення зображень за допомогою Gemini AI стало можливим з початку лютого. Проте останніми днями користувачі скаржилися, що модель надає історичні зображення, які іноді є неточними.

Фото: Google

Представники Google заявили, що вони усвідомлюють проблеми з точністю деяких згенерованих зображень.

Починаючи з моменту випуску OpenAI ChatGPT у листопаді 2022 року, Google активно працював над розробкою програмного забезпечення ШІ, яке могло б конкурувати з аналогічними розробками компанії Microsoft.

Того року, коли Google випустив на базі генеративного штучного інтелекту чат-бота Bard, компанія поділилася неточною інформацією про фотографії планет за межами сонячної системи Землі в рекламному відео, що призвело до зниження цінних паперів на 9%.

Раніше цього місяця Bard перейменували на Gemini, і Google запровадив платні плани підписки, які користувачі можуть обирати для отримання кращих можливостей використання цієї моделі штучного інтелекту.

  • Reddit уклала угоду з Google, щоб забезпечити доступ до свого контенту для навчання моделей штучного інтелекту гіганта пошукових систем.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.