Google запустила українську версію асистента Bard зі штучним інтелектом

Джерело: Google Blog

Bard — розмовний генеративний чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений Google та випущений в обмеженому обсязі в березні 2023 року.

13 липня Google оголосив про найбільше розширення Bard. Відтепер цей інструмент доступний у більшості країн світу і багатьма мовами. 

“Саме тому Google створив Bard – щоб допомогти вам дослідити цю цікавість, розширити межі своєї уяви та, зрештою, втілити свої ідеї в життя, не лише відповідаючи на ваші запитання, а й допомагаючи вам розвиватися на їхній основі”, – вказано в заяві.

Bard доступний понад 40 мовами, включно з українською. 

“Взаємодійте з Bard у нових місцях та новими мовами, включно з українською”, – зазначено в повідомленні.

У Bard можна ставити питання та слухати відповіді голосом, налаштовувати його тон та стиль. До асистента також додали можливості для експорту коду. 

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявляє, що на прохання глави РФ Володимира Путіна звільнило двох російських громадян, утримуваних у заручниках на охопленій війною території Сектора Гази.