Google зможе використовувати ваші дописи у соцмережах для навчання штучного інтелекту

Джерело: Gizmodo

Компанія Google черговий раз оновила політику конфіденційності своїх сервісів. Відтепер вона може застосовувати загальнодоступну інформацію з метою навчання моделей штучного інтелекту, в тому числі чат-бота Bard.

Як повідомляється, попередня редакція документа передбачала збір даних для бізнес-цілей, зокрема, для досліджень і розробки продуктів. Згідно з новою політикою, Google залишає за собою право збирати і використовувати будь-які дані, до яких зможе “добратися” – в тому числі публікації в соцмережах.

“Ми можемо збирати інформацію, що знаходиться в публічному доступі, для навчання моделей штучного інтелекту від Google і розвитку таких сервісів і функцій, як “Google Перекладач”, Bard і можливостей Google Cloud, пов’язаних з використанням ШІ”, – йдеться в документі.

У контексті “запозичення” даних користувачів, які Google може використовувати для навчання своїх алгоритмів, згадується “інформація про вашу компанію на веб-сайті”.

При цьому журналісти попередили, що це нововведення може спричинити нову хвилю скандалів, пов’язаних з порушенням авторських прав на різний контент. Наприклад, дизайнери можуть висунути претензії щодо копіювання або використання їх оригінальних робіт в генераторах зображень на основі нейронних мереж.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.

На COP28 країни G7+ та Україна започаткували Партнерство з чистої енергетики для підтримки сталого відновлення та реконструкції України.