Google зможе використовувати ваші дописи у соцмережах для навчання штучного інтелекту

Джерело: Gizmodo

Компанія Google черговий раз оновила політику конфіденційності своїх сервісів. Відтепер вона може застосовувати загальнодоступну інформацію з метою навчання моделей штучного інтелекту, в тому числі чат-бота Bard.

Як повідомляється, попередня редакція документа передбачала збір даних для бізнес-цілей, зокрема, для досліджень і розробки продуктів. Згідно з новою політикою, Google залишає за собою право збирати і використовувати будь-які дані, до яких зможе “добратися” – в тому числі публікації в соцмережах.

“Ми можемо збирати інформацію, що знаходиться в публічному доступі, для навчання моделей штучного інтелекту від Google і розвитку таких сервісів і функцій, як “Google Перекладач”, Bard і можливостей Google Cloud, пов’язаних з використанням ШІ”, – йдеться в документі.

У контексті “запозичення” даних користувачів, які Google може використовувати для навчання своїх алгоритмів, згадується “інформація про вашу компанію на веб-сайті”.

При цьому журналісти попередили, що це нововведення може спричинити нову хвилю скандалів, пов’язаних з порушенням авторських прав на різний контент. Наприклад, дизайнери можуть висунути претензії щодо копіювання або використання їх оригінальних робіт в генераторах зображень на основі нейронних мереж.

Принцеса Уельська вдруге з’явиться на публіці після оголошення діагнозу щодо раку. Зокрема, Кейт Міддлтон відвідає фінал Вімблдону в неділю, 14 липня.

У Словаччині щонайменше 15 осіб постраждали через обвал сцени та великого намету на музичному фестивалі Pohoda, що відбувався у місті Тренчин неподалік від кордону з Чехією. Причиною інциденту стала негода з сильним вітром та грозою.

Замах на життя кандидата у президенти США Дональда Трампа став найважливішим моментом у політиці Сполучених Штатів за останні десятиліття. Історія говорить, що Трамп повернеться до Білого дому.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

У Києві на озері по вулиці Самійла Кішки в суботу, 13 липня, загинули дві людини.