Грузія спростувала інформацію про викрадення її громадян у Мексиці

Джерело: Грузія Online

Міністр закордонних справ Грузії Ілля Дарчіашвілі спростував інформацію про викрадення в Мексиці 30 грузинських громадян.

“Низка телеканалів поширили інформацію про викрадення грузинів. Ніхто, крім вас, не говорить про їхнє викрадення. Не вводьте в оману наших громадян. Майте сміливість, коли поширили неправдиву і необґрунтовану інформацію, виступити і сказати: це були неуточнені дані. Нікого не викрадено!” – прокоментував він.

Очільник відомства додав, що грузинські дипломатичні представництва завжди готові надавати допомогу громадянам, якщо вони її потребують.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.