Губернатори Бєлгородщини та Брянщини «за власним бажанням» пішли у відставку

Джерело: Al Arabiya.

У Росії оголосили про зміну керівництва Бєлгородської та Брянської областей, які межують з Україною та регулярно зазнають атак. Як повідомили у Кремлі, губернатори В’ячеслав Гладков та Олександр Богомаз залишили свої посади “за власним бажанням”.

Тимчасовим виконувачем обов’язків губернатора Бєлгородської області призначили генерал-майора Олександра Шуваєва, який брав участь у війні проти України та є випускником програми Час героїв”. А Брянську область очолив Єгор Ковальчук – колишній очільник “уряду ЛНР” та ексзаступник губернатора Челябінської області.

У Кремлі також заявили, що президент РФ Володимир Путін уже провів зустрічі з новопризначеними керівниками регіонів після їхнього призначення.

Варто нагадати, що Бєлгородська та Брянська області розташовані поблизу українського кордону. Від початку повномасштабної війни ці регіони неодноразово повідомляли про атаки безпілотників, обстріли та роботу систем ППО.

Офіційних причин відставки губернаторів у Кремлі наразі не назвали.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.