Гурти «Бумбокс» та «Без обмежень» отримали статус критично важливих

Джерело: Інтерфакс-Україна

Мінкульт підтвердив музичним гуртам “Без обмежень” і “Бумбокс” статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Згідно з наказом Міністерства культури та стратегічних комунікацій України за 11 березня, ТОВ “БЕЗОБМЕЖЕНЬ” (український рок-гурт “Без обмежень”) відповідає критеріям підприємства, установи та організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, а також критично важливими для забезпечення потреб Збройних сил, інших військових формувань в особливий період, і йому підтверджено такий статус.

Аналогічний наказ є також щодо ТОВ “Музи для мас” (український гурт “Бумбокс”).

З початку повномасштабної війни лідер “Бумбоксу” Андрій Хливнюк долучився до Сил оборони. Наразі він з гуртом у благодійному закордонному турі “Дронотурʼ25”.

Гурт “Без обмежень” також днями оголосив тур містами США та Канади. Більшість зароблених коштів обіцяють передати на закупівлю FPV-дронів для Сил оборони.

Раніше Мінкульт підтвердив статус критично важливих: “Ми-Україна”, “5 канал”, “1+1”, “Прямий”, “Інтер”, ICTV, “Новий канал”, СТБ, УП, NV, “Хмарочос медіа”, “Радіо кохання”, “Кінокіт”, “Зеонбуд”, “Укрінформ”, “Белсат”, Sky News, “Світ навиворіт”, “ТЕТ”, “2+2”, “Київстар ТБ” і Viasat та декільком десяткам іншим підприємств і організацій, а також понад близько 70 театрам, операм, циркам, ансамблям, капелам, оркестрам, заповідникам, музеям, заповідникам і профільним навчальним закладам.

Джерело: Укргідрометцентр За даними синоптиків у суботу, 12 липня, частину областей накриють опади. Короткочасні опади…

Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.

Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.

Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.

Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.