ХАМАС тримає в заручниках близько 130 ізраїльтян – ЗМІ

Джерело: The Times of Israel

Високопосадовець ХАМАС Мусса Абу Марзук заявив, що угруповання тримає в заручниках близько 130 ізраїльтян, включаючи високопоставлених армійських посадовців.

Своєю чергою, керівник Палестинського ісламського джихаду Зіяд ан-Нахала повідомив, що в них в полоні близько 30 громадян Ізраїлю, які повернуться додому, тільки якщо будуть звільнені палестинські в’язні.

Водночас представник волонтерської групи ZAKA, яка займається пошуком людських останків після терактів та інших катастроф, зазначив, що вони зібрали понад 250 тіл з місця проведення музичного фестивалю на півдні країни.

Вказано, що кількість загиблих в Ізраїлі після нападу ХАМАС перевищило 700 людей. За даними Міністерства охорони здоров’я, щонайменше 2315 людей отримали поранення та пройшли лікування в ізраїльських лікарнях. 23 особи перебувають у критичному стані, 340 – у важкому, а 449 – у стані середньої тяжкості.

Поліція Лос-Анджелеса повідомила, що почала розслідування смерті зірки серіалу “Друзі” Метью Перрі. 

Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив, що країна визнає палестинську державу. Очікується, що сьогодні про визнання Палестини повідомлять також Іспанія та Ірландія.

США стверджують, що минулого тижня Росія запустила супутник, який, на їх думку, “імовірно здатний атакувати інші супутники на низькій навколоземній орбіті”.

Українські захисники на фронті отримали снаряди, які вже використовують для відбиття російського наступу на Харківщині.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.