В Ізраїлі внаслідок бойових дій загинули двоє українців

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

В Ізраїлі під час бойових дій загинули двоє громадян України. Нині вживають заходи щодо організації репатріації тіл загиблих.

У посольстві України в Ізраїлі додали, що зараз немає інформації про поранених або зниклих безвісти українців. Дипустанова перебуває в координації з поліцією, оперативним штабом МЗС та інститутом судової медицини Ізраїлю.

“Починаючи з 07 жовтня до посольства України надійшло понад 100 звернень українців. Надано допомогу 3 сім’ям у пошуку житла, 1 сім’ї у виїзді з м. Ашкелон, встановлено місцезнаходження 5 громадян України на півдні Ізраїлю. Аеропорт Бен Гуріон продовжує функціонувати в штатному режимі”, — додали дипломати.

Також речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що підтверджено інформацію про загибель двох українок в Ізраїлі. Обидві громадянки тривалий час проживали в країні.

“Консули надають необхідну консульську допомогу, підтримують зв’язок із родичами”, — заявив він.

Раніше речник казав, що перевіряється інформація про можливий факт смерті однієї українки.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.