Харчові компанії здебільшого продають менш корисні продукти у бідніших країнах – звіт

Джерело: Reuters

Згідно з новим звітом, найбільші у світі компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв у країнах з низьким рівнем доходу зазвичай продають менш здорові продукти, ніж ті, які вони продають у країнах з високим доходом.

Продукти, що продаються компаніями, зокрема Nestle, Pepsico і Unilever оцінено в рамках глобального індексу, опублікованого Ініціативою доступу до харчування (ATNI).

Некомерційна група виявила, що в 30 компаніях продукти, які продаються в країнах з низьким рівнем доходу, отримали нижчі бали за системою рейтингу, ніж продукти, що продаються в країнах з високим доходом.

У системі Health Star Rating продукти класифікуються за п’ятибальною системою щодо їх корисності.

Відтак у країнах із низьким рівнем доходу рейтинг продуктів – 1,8 бала. У країнах з високим рівнем доходу, де тестувалося більше продуктів, вони становили 2,3.

Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.

Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.

Триває 1235-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.

Різке підвищення комунальних тарифів, масові відключення інтернету і згасання надій на угоду щодо України зі США вдарили по рейтингах російської влади. Хоча, більшість росіян все ж підтримує очільника Кремля Володимира Путіна і його уряд.

У ніч на 12 липня (з вечора 11 липня) російські окупаційні війська випустили по Україні 623 засоби повітряного нападу.