Харків вдруге за день під ударом: у місті знову лунають вибухи
Джерело: Ігор Терехов/Telegram
Пізно ввечері 20 березня російські війська знову завдали удару по Харкову. Мер міста Ігор Терехов повідомив про звуки вибухів.
Харків вдруге за сьогодні під ударом. У місті знову лунають вибухи, – повідомив Терехов.
О 22:52 Повітряні сили повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння зі сходу.
Вдень 20 березня росіяни вдарили по Харкову ракетою Х-59. Серед постраждалих — цивільні чоловіки, працівники підприємства. У поліції розповіли, що пошкоджені восьмиповерхівка та виробничий цех із виготовлення меблів та лакофарбової продукції.
Зауважимо, внаслідок російського удару по Холодногірському району Харкова кількість постраждалих збільшилася до 11 осіб. В Офісі Генерального прокурора зазначають, що всі постраждалі – цивільні особи, працівники підприємства.
Тривають рятувальна операція та гасіння пожежі. З-під завалів продовжують деблокувати людей.
Раніше мер міста Ігор Терехов повідомив, що з-під завалів рятувальники витягли тіло пʼятого загиблого. І додав, що пошуково-рятувальна операція триває.
- Вранці 20 березня російські військові обстріляли цивільні автівки на Херсонщині. Є жертви.
- Станом на ранок 20 березня всього за добу російські загарбники 12 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина дістала поранення.
- Уночі 20 березня війська РФ атакували Синельниківський район на Дніпропетровщині. Є постраждалі.
- Минулої доби, 19 березня, російські війська обстрілювали житлові квартали населених пунктів Херсонської області та місто Херсон. Є загиблий та поранені.
- Протягом минулої доби відбулося 80 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 4 ракетних та 86 авіаційних ударів, здійснив 114 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Служба безпеки України затримала агента воєнної розвідки РФ на Донеччині. Зловмисник шпигував за пунктами дислокації та переміщеннями Сил оборони України, щоб наводити по них ворожі удари.
Суперечки щодо мобілізації в Україні спричинили напруженість у відносинах між президентами Володимиром Зеленським і Джо Байденом. Як повідомляють джерела, конфлікт виник через розбіжності в поглядах на кількісні показники мобілізації та зниження мобілізаційного віку.
Українська влада готується до скорочення західної військової допомоги наступного року та намагається наростити власне виробництво зброї. В Україні роблять акцент на системах озброєнь, які можуть глибоко вражати територію РФ.
5 грудня 2024 року у залізничному районі міста Брянськ (РФ) почалася пожежа. У наслідок згоріли два магістральні тепловози, що забезпечували логістичні потреби російської окупаційної системи.
Президент Франції Емманюель Макрон лобіює ідею міжнародної миротворчої місії для України, котра може залучити 40 тисяч військових. Ця ініціатива має стати гарантією безпеки на тлі можливого перемир’я, однак Кремль поки що не демонструє готовності до поступок.