Харків’янина, котрий 86 разів сідав за кермо у стані спʼяніння, ув’язнили на два роки

Джерело: Харківська обласна прокуратура

У Харкові чоловік, котрий роками демонстративно ігнорував судові рішення та наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху, отримав два роки позбавлення волі.

Як зазначається, у грудні 2022 року постановою суду харків’янина позбавили права керування транспортними засобами. Втім, встановлену заборону він проігнорував і продовжив сідати за кермо.

Загалом упродовж 2023–2025 років чоловік 86 разів був викритий у порушеннях правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння.

Фактично він не виконав жодного судового рішення. Після кожного чергового притягнення до адміністративної відповідальності суди знову ухвалювали постанови про заборону керування транспортними засобами, які чоловік щоразу свідомо ігнорував.

У серпні Індустріальний районний суд Харкова визнав порушника винним в умисному невиконанні судового рішення за ч. 1 ст. 382 КК України та призначив покарання у виді 2 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком один рік.

Тоді як обласна прокуратура не погодилась із таким рішення, вважаючи його м’яким з огляду на системний характер протиправної поведінки чоловіка, та подала апеляцію.

Своєю чергою, апеляційний суд погодився з доводами прокурорів та призначив чоловіку 2 роки позбавлення волі для реального відбування.

Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.

Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.

Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.

Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.