«Хезболла» офіційно підтвердила смерть свого лідера
Джерело: The Guardian
“Хезболла” опублікувала заяву, в якій підтвердила смерть свого лідера Хасана Насралли. Це поклало край його 32-річному перебуванню на посаді лідера угруповання.
Про це йдеться в заяві угруповання:
“Його Високопреосвященство, лідер опору, праведний слуга, відійшов до свого Господа, який задоволений ним як великомучеником. Керівництво “Хезболли” обіцяє (…) продовжувати свій джихад у протистоянні з ворогом (Ізраїлем – ред.), підтримувати Газу і Палестину, захищати Ліван і його стійкий і благородний народ”.
У заяві не згадується, хто стане наступником Насралли, або як група відреагує на вбивство свого багаторічного лідера.
Насралла був убитий 27 вересня, у результаті масованої атаки Ізраїля по столиці Лівану.
Відомо також, що після вчорашніх атак ліквідовано також командира ракетного підрозділу Хезболли Мухаммеда Алі Ісмаїла та його заступника Хоссейна Ахмеда Ісмаїла.
- Головнокомандувач армії Ізраїлю заявив, що військові готуються до можливої наземної операції в Лівані.
Петро Порошенко повіз чергову партію допомоги для підрозділів Сил оборони. Вантаж включає нічні та денні FPV-дрони, нічні “Мавіки”, зарядні станції EcoFlow, вантажівки, лазне-пральні комплекси, “Старлінки”, екскаватори та іншу техніку. Ця поїздка стала 53-ю цього року, а загальна вартість техніки — 63 мільйони гривень.
Україна отримала 485 мільйонів доларів від Світового банку та Сполучених Штатів у рамках проєкту PEACE in Ukraine.
Російські військові намагалися здійснити висадку на острів Козацький, що біля Херсона, повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин в ефірі телемарафону.
Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.
“Бахмут (професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.), мовчи, ти вже своє відвоювала”, “жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути”, “сексуально голодні українки” – фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, котрі домагалися звільнення Василенка, і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінено через ймовірність негативних наслідків для них.