«Хезболла» офіційно підтвердила смерть свого лідера

Джерело: The Guardian

“Хезболла” опублікувала заяву, в якій підтвердила смерть свого лідера Хасана Насралли. Це поклало край його 32-річному перебуванню на посаді лідера угруповання.

Про це йдеться в заяві угруповання:

“Його Високопреосвященство, лідер опору, праведний слуга, відійшов до свого Господа, який задоволений ним як великомучеником. Керівництво “Хезболли” обіцяє (…) продовжувати свій джихад у протистоянні з ворогом (Ізраїлем – ред.), підтримувати Газу і Палестину, захищати Ліван і його стійкий і благородний народ”.

У заяві не згадується, хто стане наступником Насралли, або як група відреагує на вбивство свого багаторічного лідера.

Насралла був убитий 27 вересня, у результаті масованої атаки Ізраїля по столиці Лівану.

Відомо також, що після вчорашніх атак ліквідовано також командира ракетного підрозділу Хезболли Мухаммеда Алі Ісмаїла та його заступника Хоссейна Ахмеда Ісмаїла.

Петро Порошенко повіз чергову партію допомоги для підрозділів Сил оборони. Вантаж включає нічні та денні FPV-дрони, нічні “Мавіки”, зарядні станції EcoFlow, вантажівки, лазне-пральні комплекси, “Старлінки”, екскаватори та іншу техніку. Ця поїздка стала 53-ю цього року, а загальна вартість техніки — 63 мільйони гривень.

Україна отримала 485 мільйонів доларів від Світового банку та Сполучених Штатів у рамках проєкту PEACE in Ukraine.

Російські військові намагалися здійснити висадку на острів Козацький, що біля Херсона, повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин в ефірі телемарафону.

Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.

“Бахмут (професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.), мовчи, ти вже своє відвоювала”, “жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути”, “сексуально голодні українки” – фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, котрі домагалися звільнення Василенка, і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінено через ймовірність негативних наслідків для них.