Хвора на рак зірка «Беверлі-Гіллз» розповіла, як готується до можливої смерті

Джерело: VT

Американська акторка Шеннен Догерті, відома ролями у серіалах “Район Беверлі-Гіллз” та “Усі жінки — відьми” розповіла, що вона позбувається багатьох своїх речей на випадок своєї смерті для того, щоб це не робила її матір.

Фото: NBC News

Актриса бореться з раком молочної залози 4 стадії, який, за її словами, поширився на мозок і кістки.

Вона відкрито розповіла про свою хворобу з моменту діагностики у 2015 році, перш ніж її рак молочної залози пішов у ремісію у 2017 році. На жаль, через два роки хвороба повернулась. 

Шеннен зазначила, що “бореться за те, щоб залишитися в живих”, проте почала готуватися до своєї можливої смерті, щоб її мамі Розі не довелося займатися її справами.

Акторка розповіла в епізоді свого подкасту Let’s Be Clear, що почала розчищати свої складські приміщення та продавати свої речі, пояснивши: 

“Моїм пріоритетом на цей час є моя мама. Я знаю, що їй буде важко, якщо я помру раніше за неї. Оскільки їй буде так важко, я хочу, щоб інші речі були набагато легшими. Я не хочу, щоб у неї була купа речей, з якими потрібно мати справу”.

Шеннен також нещодавно прийняла рішення звільнити один зі своїх будинків у Теннессі, в який вона мріяла переїхати та вирощувати там коней.

Її первісний план щодо будинку полягав у тому, щоб побудувати притулок для коней, яких “покинули їхні власники”.

“Тож ми були в Теннессі, і я прибирала там одне з місць. Це було дуже важко і дуже емоційно, тому що певною мірою я відчувала, що відмовляюся від своєї мрії. Я збирала речі й почала плакати… Я відчувала, що відмовляюся від мрії, і що це означало для мене? Чи означало це, що я відмовляюся від життя?” – розповіла вона. 

Проте акторка все ще планує допомагати покинутим коням.

Шеннен додала, що очищення від речей, які їй більше не потрібні, поки вона жива, допоможе залишити “після себе чистіший і легший перехід” для її родини, а також принесе більше грошей.

“Це дозволяє мені здійснити більше подорожей, тому що я заробляю гроші, я продаю їх [речі]. Тоді я можу створювати різні спогади, і я будую спогади з людьми, яких люблю”, — пояснила вона.

За даними синоптиків у четвер, 25 квітня, у низці областей йтимуть дощі.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.