Хвиля спеки в Китаї призвела до рекордного виробництва електроенергії

Джерело: CNN

Найбільша китайська енергетична корпорація зазначила, що виробництво електроенергії досягло рекордного рівня, оскільки у країні – велика хвиля спеки.

У China Energy Engineering Corporation, одному з найбільших у світі виробників електроенергії, що працює на вугіллі, повідомили, що обсяг виробленої електроенергії в понеділок, 10 липня, досяг добового рекорду.

Державна компанія зафіксувала загальне виробництво електроенергії в 4,09 мільярда кіловат за годину (кВт/год), що на 210 мільйонів кВт/год більше, ніж раніше.

“Через постійні високі температури споживання електроенергії в багатьох частинах країни продовжує зростати”, – заявили в China Energy.

Минулого тижня офіційні особи Китаю заявили, що країна побила власний рекорд за кількістю спекотних днів за шість місяців.

Люди в усьому світі запускають свої кондиціонери, намагаючись зберегти прохолоду. У міру зростання потреб Китаю прискорюється виробництво сталої енергії.

Наразі країна перебуває на шляху до подвоєння потужності вітрової й сонячної енергії та досягнення цілей чистої енергії до 2030 року.

Очікується, що економіка вироблятиме 1200 гігаватів сонячної та вітрової енергії до 2025 року, якщо всі перспективні електростанції будуть побудовані та введені в експлуатацію, згідно з дослідженням некомерційної організації Global Energy Monitor.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявляє, що на прохання глави РФ Володимира Путіна звільнило двох російських громадян, утримуваних у заручниках на охопленій війною території Сектора Гази.