Іллю Євлаша призначили речником Повітряних сил ЗСУ

Джерело: Командування Повітряних сил ЗСУ

Новим речником Повітряних Сил Збройних Сил України призначили майора Євлаша Іллю Олеговича.

Так, згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України № 480 від 15 березня 2024 року начальником служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних Сил Збройних Сил України призначено майора Євлаша Іллю Олеговича.

Зауважується, що Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків з громадськістю. Очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони міста Київ та пресслужбу оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”. Речник східного угруповання військ.

16 березня командувач Повітряних сил Микола Олещук повідомив про те, що Юрій Ігната більше не перебуватиме на посаді начальника служби зв’язків з громадськістю. Полковник залишиться у складі Повітряних силах.

  • Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав українських захисників на східній ділянці фронту та повідомив про деякі кадрові рішення.
  • Нещодавно президент Володимир Зеленський анонсував “зміну цілого напрямку керівництва країни”. І вже декілька днів поспіль глава держави погоджує кадрові зміни у ЗСУ, підписуючи відповідні укази про звільнення та призначення українських генералів на ключові посади у війську.
  • 7 березня президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру Валерія Залужного на посаду надзвичайного і повноважного посла України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.
  • З посади речника оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” пішов Дмитро Лиховій. Він повідомив про це на сторінці у Facebook.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.