Ілон Маск підтримав допис, у якому написано, що «євреї розпалюють ненависть до білих людей»

Джерело: CNN

Мільярдер та винахідник Ілон Маск підтримав антисемітський допис у соцмережі X (колишній Twitter), у якому користувач написав про те, що “єврейські громади розпалюють ненависть до білих людей”.

Зокрема у дописі, який підтримав Маск, мовилось:

“Єврейські громади просувають саме той тип діалектичної ненависті до білих, яку, як вони стверджують, хочуть, щоб люди перестали використовувати проти них”.

У дописі також згадуються “орди меншин”, які заполонили країни Заходу, що також є популярною теорією антисемітської змови.

Під цим постом Маск залишив коментар.

“Ви сказали реальну правду”, – написав він.

Теорія антисемітської змови про те, що євреї нібито хочуть переселити незареєстровані меншини у західні країни, щоб зменшити кількість білих людей у цих державах.

Цю теорію підтримали деякі групи ненависті в інтернеті та Роберт Бауерс, якого засуджено за вбивство 11 віруючих у синагозі “Дерево життя” у Піттсбурзі у 2018 році. Це був найсмертельніший напад на євреїв в історії США.

У наступних публікаціях Маск сказав, що не вірить, що ненависть до білих людей поширюється “на всі єврейські громади”. Але він сказав, що Ліга боротьби з дифамацією (ADL ) “несправедливо нападає на більшість країн Заходу, попри те, що більшість Заходу підтримує єврейський народ та Ізраїль”.

“Це тому, що вони не можуть, через власні принципи, критикувати групи меншин, які є для них основною загрозою”, – наголосив Маск.

Що саме Ілон Маск мав на увазі – незрозуміло. За даними ADL, протягом 2022 кількість антисемітських інцидентів у США рекордно зросла. В ADL також наголосили, що антисемітську діяльність координують групи білих расистів.

Водночас Маск припустив, що ADL пропагує расизм проти білих людей.

“Я глибоко ображений повідомленнями ADL та будь-якими іншими групами, які де-факто пропагують антибілий расизм, антиазіатський расизм або будь-який расизм. Мені це набридло. Зупиніть це зараз”, — сказав він про ADL.

21 квітня переважна більшість сербів на півночі Косово бойкотували місцевий референдум стосовно того, чи слід усунути мерів-албанців чотирьох муніципалітетів, чиє призначення призвело до хвилі протистоянь минулого року.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…