Ілон Маск припустив, що наступного року ШІ буде розумнішим за найрозумнішу людину

Джерело: Reuters

Мільярдер і генеральний директор Tesla Ілон Маск передбачив розвиток штучного інтелекту й заявив, що він може стати розумнішим за найрозумнішу людину, ймовірно, до наступного року або до 2026.

“Якщо ви визначаєте AGI (штучний загальний інтелект) як розумнішу за найрозумнішу людину, я думаю, що це, ймовірно, станеться наступного року – протягом двох років”, – сказав Маск.

Але він додав, що постачання електроенергії буде вирішальним для ШІ у найближчі рік-два.

Говорячи про електромобілі, Маск повторив, що китайські виробники автомобілів є “найбільш конкурентоспроможними у світі” і ставлять перед Tesla “найскладніші конкурентні виклики”.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.