Інцидент з Дегтярівським мостом у Києві: рух під шляхопроводом відновлять 31 жовтня

Джерело: пресслужба КМДА

У Києві планують відновити рух транспорту підмостовим простором Дегтярівського шляхопроводу вже 31 жовтня.

На сьогодні завершено монтаж балок Дегтярівського шляхопроводу. Його було закрито після їхнього падіння наприкінці вересня.

“Цими вихідними підрядна організація здійснила монтаж 28 балок прогонової будови шляхопроводу. Сьогодні ж монтують плити незйомної опалубки. Це дасть можливість улаштувати монолітну плиту на шляхопроводі”, – йдеться в повідомленні.

У Сполучених Штатах жінку-блогерку Рубі Франке, яка управляла YouTube-каналом про виховання дітей, засудили до чотирьох років ув’язнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат трьох скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтор Конституції України.