Обвалення Дегтярівського мосту в Києві: забудовник встановив нові балки

Джерело: блогер Павло Авдокушин

У Києві компанія RDS (“Ростдорстрой”) почала встановлювати на Дегтярівському мосту нові балки замість тих, що лопнули.

Інцидент трапився наприкінці вересня.

Вже станом на ранок 29 жовтня було встановлено усі 14 балок правого шляхопроводу. Ще 14 балок будівельники планують змонтувати протягом дня.

Фото: Павло Авдокушин

Раніше група дорожньо-будівельних компаній RDS, яка займається ремонтом, заявляла, що усунення наслідків будуть відбуватися за її власний рахунок.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.