Індійська авіакомпанія першою в світі запропонувала жінкам не сидіти поруч із чоловіками
Джерело: Mirror
Індійська авіакомпанія IndiGo першою в світі запропонувала жінкам можливість не сидіти поруч з чоловіками в літаку та під час реєстрації на рейс.
Як зазначається, нова функція є першою у своєму роді у світовому авіабізнесі та дозволить жінкам бачити, де сидять жінки, які вже обрали свої місця онлайн.
“Чоловікам ця інформація не відображатиметься, вони зможуть бачити лише вільні місця. Нові зміни в політиці спрямовані на те, щоб жінки почувалися комфортніше, особливо під час подорожі без друзів чи родини”, – йдеться у повідомленні.
Під час онлайн-реєстрації жінкам-пасажиркам буде запропоновано стандартний план місць у їхньому літаку, але він буде відрізнятися від інших авіакомпаній тим, що місця, зайняті іншими жінками, підсвічуватимуться рожевим кольором.
“IndiGo з гордістю оголошує про запровадження нової функції, яка має на меті зробити подорожі комфортнішими для наших пасажирок. Це запроваджено на основі дослідження ринку та наразі знаходиться в пілотному режимі”, – прокоментував представник компанії.
За даними видання, оголошення викликало неоднозначну реакцію громадськості. Зокрема, один користувач платформи X назвав цей крок “сексистським і дискримінаційним”.
В агенції зауважили, хоча раніше як чоловіки, так і жінки говорили, що вони не хочуть сидіти поруч із протилежною статтю з релігійних міркувань, офіційної процедури не було.
Нову функцію впровадили у серпні 2024 року на всіх рейсах авіакомпанії, і жінки зможуть користуватися цією функцією під час реєстрації.
IndiGo є найбільшим бюджетним оператором Індії, який виконує близько 2000 внутрішніх і міжнародних рейсів на день.
- Перша американська авіакомпанія для собак BARK Air виконала свій дебютний рейс з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса.
14 січня держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян підписали регламент про стратегічне партнерство між їхніми країнами.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Глава РФ Володимир Путін та президент Ірану Масуд Пезешкіан 17 січня мають намір підписати у Москві угоду про всеосяжне партнерство, котра регулюватиме двосторонні відносини на найближчі 20 років. Однак, інформують, джерела, документ не включає визнання тимчасово окупованого Росією Криму, а також інших ТОТ.
Агентство з регулювання та розвитку фінансового ринку Казахстану затвердило нові правила для банків другого рівня та філій іноземних банків, ускладнивши умови видачі банківських карток громадянам Російської Федерації.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.