Індійська авіакомпанія першою в світі запропонувала жінкам не сидіти поруч із чоловіками

Джерело: Mirror

Індійська авіакомпанія IndiGo першою в світі запропонувала жінкам можливість не сидіти поруч з чоловіками в літаку та під час реєстрації на рейс.

Як зазначається, нова функція є першою у своєму роді у світовому авіабізнесі та дозволить жінкам бачити, де сидять жінки, які вже обрали свої місця онлайн.

“Чоловікам ця інформація не відображатиметься, вони зможуть бачити лише вільні місця. Нові зміни в політиці спрямовані на те, щоб жінки почувалися комфортніше, особливо під час подорожі без друзів чи родини”, – йдеться у повідомленні.

Під час онлайн-реєстрації жінкам-пасажиркам буде запропоновано стандартний план місць у їхньому літаку, але він буде відрізнятися від інших авіакомпаній тим, що місця, зайняті іншими жінками, підсвічуватимуться рожевим кольором.

“IndiGo з гордістю оголошує про запровадження нової функції, яка має на меті зробити подорожі комфортнішими для наших пасажирок. Це запроваджено на основі дослідження ринку та наразі знаходиться в пілотному режимі”, – прокоментував представник компанії.

За даними видання, оголошення викликало неоднозначну реакцію громадськості. Зокрема, один користувач платформи X назвав цей крок “сексистським і дискримінаційним”.

В агенції зауважили, хоча раніше як чоловіки, так і жінки говорили, що вони не хочуть сидіти поруч із протилежною статтю з релігійних міркувань, офіційної процедури не було.

Нову функцію впровадили у серпні 2024 року на всіх рейсах авіакомпанії, і жінки зможуть користуватися цією функцією під час реєстрації.

IndiGo є найбільшим бюджетним оператором Індії, який виконує близько 2000 внутрішніх і міжнародних рейсів на день.

14 січня держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян підписали регламент про стратегічне партнерство між їхніми країнами.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Глава РФ Володимир Путін та президент Ірану Масуд Пезешкіан 17 січня мають намір підписати у Москві угоду про всеосяжне партнерство, котра регулюватиме двосторонні відносини на найближчі 20 років. Однак, інформують, джерела, документ не включає визнання тимчасово окупованого Росією Криму, а також інших ТОТ.

Агентство з регулювання та розвитку фінансового ринку Казахстану затвердило нові правила для банків другого рівня та філій іноземних банків, ускладнивши умови видачі банківських карток громадянам Російської Федерації.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.