Індія веде переговори з Росією про довгостроковий контракт на імпорт нафти

Джерело: Reuters

Індійські нафтові компанії, як державні, так і приватні, активно ведуть переговори з РФ щодо укладення довгострокового контракту на імпорт нафти. Найбільші гравці ринку, такі як Nayara Energy та Reliance Industries, вже уклали термінові угоди.

Утім до переговорів можуть приєднатися й інші приватні компанії. Нині умови контрактів, наприклад, валютні питання, ще потребують уточнень.

Індія є третім за обсягами імпортер та споживач нафти у світі. Країна наголошувала, що стабільність та передбачуваність постачання є ключовими факторами у розширенні своїх нафтопереробних потужностей.

Росія залишається найбільшим постачальником нафти до Індії, особливо після того, як західні санкції змушують деякі компанії ухилитися від закупівель.

Важливою складовою енергетичних дипломатичних зусиль був візит прем’єр-міністра Нарендри Моді до Росії. Під час нього акцент зробили на укладенні нових енергетичних угод з ключовими російськими партнерами, включаючи “Роснефть”.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.