Instagram підтвердив, що тестує рекламу, яку не можна пропустити

Джерело: TechCrunch

Соціальна мережа Instagram підтвердила, що тестує оновлення платформи, а саме рекламу, яку не можна пропустити. 

На рекламі відображатимуть таймер зворотного відліку і до закінчення реклами користувачі не зможуть переглядати будь-який інший контент у додатку.

“Ми завжди тестуємо формати, які можуть принести користь рекламодавцям. Під час тестування та навчання ми надамо оновлення, якщо цей тест призведе до будь-яких офіційних змін у продукті”, — сказав представник компанії Meta.

Нову функцію спочатку помітив користувач Instagram Ден Леві, який опублікував скріншот реклами у своєму обліковому записі на X. 

Фото: Ден Леві/X

“Схоже, тепер Meta змушує нас дивитися рекламу в наших стрічках в Instagram! Законний додаток не дозволив мені прокрутити цю рекламу, що для мене просто божевільний крок”, – написав він.

Ще один користувач написав на Reddit, що якщо під час такої реклами клацнути на піктограму інформації поруч, то вибиває повідомлення: “Ви бачите рекламну паузу. Рекламні паузи – це новий спосіб перегляду реклами в Instagram. Іноді вам необхідно переглянути рекламу, перш ніж продовжити перегляд”.

Instagram відмовився повідомити, де в додатку Instagram показуються рекламні паузи та чи тестувала компанія цю функцію в усьому світі. Однак на скріншотах видно рекламні паузи, які з’являються в стрічці додатка під час перегляду відеодописів.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.