Instagram приховуватиме від підлітків контент, який містить оголену натуру

Джерело: ВВС

Платформа Instagram компанії Meta почне тестувати нові інструменти для боротьби з так званим сексторшином – формою шантажу інтимними фотографіями в Інтернеті.

Інструменти включають функцію, яка розмиватиме оголені зображення, які надсилаються користувачами в особистих повідомленнях (DM). Вона буде ввімкнена за замовчуванням для осіб молодше 18 років, хоча повнолітні користувачі також зможуть увімкнути її.

При цьому Instagram зауважив, що функція, яка доступна для повнолітніх, автоматично не повідомлятиме платформі про зображення оголеної натури в DM.

Як пояснили в газеті, функція захисту від зображень оголеної натури використовує штучний інтелект, який виявлятиме зображення оголеного тіла в DM і надаватиме користувачам вибір, чи переглядати їх.

Функція покликана “не лише захистити людей від небажаної оголеності в їхніх DM, а й захистити їх від шахраїв, які можуть надсилати зображення оголеної натури, щоб обманом змусити людей надсилати свої власні зображення у відповідь”, йдеться у повідомленні Instagram.

Коли система виявляє, що користувач надсилає оголене зображення, йому нададуть поради щодо безпеки, включаючи нагадування про те, що одержувачі можуть робити скриншоти або пересилати зображення без відома відправника.

Платформа також впроваджуватиме заходи, які виявлятимуть ознаки того, що користувач може бути потенційним вимагачем, і ускладнюватимуть його взаємодію з іншими користувачами.

Примітно, що ця заява була зроблена в той самий день, коли WhatsApp, інша платформа Meta, знизила мінімальний вік реєстрації у Британії та Європі з 16 до 13 років.

  • У внутрішній презентації Meta оцінила кількість щоденних випадків сексуального домагання до дітей на платформах Facebook та Instagram – близько 100 000.

26 травня президент Володимир Зеленський звернувся до глави США Джо Байдена та китайського лідера Сі Цзіньпіна з закликом взяти участь у Глобальному саміті миру.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що європейські банки, працюючи у Росії, постають перед зростаючими ризиками. Нині США розглядають можливість посилення вторинних санкцій щодо банків, викритих у сприянні операціям у межах військових зусиль Росії.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 26 травня щодо російського вторгнення. Від початку доби на фронті відбулося 95 бойових зіткнень.

Президент Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Мадриді 27 травня. Сторони мають намір підписати угоду щодо гарантій безпеки для України. Текст документа погодили 7 травня.

Представники розвідки США та союзників відслідковують зростання кількості диверсійних операцій у Європі з боку РФ. Дії РФ є частиною російської кампанії з підриву постачання озброєння Україні.