Інвестиції у перемогу: Порошенко придбав військові облігації на понад ₴156 млн

Джерело: пресслужба “ЄС”

Лідер фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко купив військові облігації на 156 млн 537 тис. грн.

Як зазначається, військові ОВДП – це інвестиційний інструмент підтримки Державного бюджету. Кошти від облігацій використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану.

Фото: “ЄС”

“Перемогу не дарують — її здобувають, у неї вкладають. Тому наш із Мариною фонд інвестує 156 537 000 гривень у військові облігації України”, – написав Порошенко у соцмережах.

Серед головних причин купівлі облігацій, за словами п’ятого президента, став той факт, що до ухвалення фінансового рішення Євросоюзом і США в січні Україна “гостро потребує грошей для забезпечення військових потреб”.

“Українські військові облігації, як і вся Україна, перебувають під захистом ЗСУ. А це — найкраща інвестиція не тільки для нас, українців, а й для всього вільного світу, і ми маємо демонструвати приклад для наслідування. Також у нас є багато військових проєктів, які ми робимо без держави, але ми допоможемо і їй”, – пояснив лідер фракції.

Водночас Порошенко запевнив, що після повернення коштів він з дружиною Мариною інвестуватиме їх в Україну “ще раз і ще раз”.

“Доти, доки не переможемо у цій клятій війні. Бо це і є наш шлях до перемоги. Не просто вірити в ЗСУ, а робити все можливе, щоб їм допомагати”, – резюмував він.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.