Інвестиції у перемогу: Порошенко придбав військові облігації на понад ₴156 млн

Джерело: пресслужба “ЄС”

Лідер фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко купив військові облігації на 156 млн 537 тис. грн.

Як зазначається, військові ОВДП – це інвестиційний інструмент підтримки Державного бюджету. Кошти від облігацій використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану.

Фото: “ЄС”

“Перемогу не дарують — її здобувають, у неї вкладають. Тому наш із Мариною фонд інвестує 156 537 000 гривень у військові облігації України”, – написав Порошенко у соцмережах.

Серед головних причин купівлі облігацій, за словами п’ятого президента, став той факт, що до ухвалення фінансового рішення Євросоюзом і США в січні Україна “гостро потребує грошей для забезпечення військових потреб”.

“Українські військові облігації, як і вся Україна, перебувають під захистом ЗСУ. А це — найкраща інвестиція не тільки для нас, українців, а й для всього вільного світу, і ми маємо демонструвати приклад для наслідування. Також у нас є багато військових проєктів, які ми робимо без держави, але ми допоможемо і їй”, – пояснив лідер фракції.

Водночас Порошенко запевнив, що після повернення коштів він з дружиною Мариною інвестуватиме їх в Україну “ще раз і ще раз”.

“Доти, доки не переможемо у цій клятій війні. Бо це і є наш шлях до перемоги. Не просто вірити в ЗСУ, а робити все можливе, щоб їм допомагати”, – резюмував він.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.