iPhone 2007 року продали за 190 тисяч доларів

Джерело: CNN

iPhone 2007 року продали на аукціоні за понад 190 000 доларів. Очікувалося, що модель продадуть за ціною близько 50 – 100 тисяч доларів, але після 28 онлайн-ставок вартість телефона швидко зросла і кінцева ціна продажу склала 190 372,80 долара США.

Цю модель на 4 ГБ, описану як “надзвичайний колекційний предмет”, що знаходиться у “винятковому стані”.

За даними LCG Auctions, телефон знято з продажу лише через два місяці після його випуску через “повільні продажі”.

Саме цей “надзвичайний дефіцит” і його “обмежене виробництво” зробили телефон таким рідкісним і цінним.

iPhone запаковано в оригінальну упаковку та ніколи не відкривався.

Раніше цього року iPhone першого покоління 2007 року було продано за понад 63 000 доларів США, тоді як ще один нерозкритий iPhone першого покоління було продано за понад 39 000 доларів США на аукціоні LCG у жовтні.

Інші рідкісні пам’ятні речі Apple або реліквії життя засновника компанії Стіва Джобса також продано на аукціоні за високими цінами.

У листопаді покупець витратив понад 200 000 доларів на пару старих сандалів Birkenstock, які носив Джобс, встановивши рекорд через найвищу ціну, яку будь-коли сплачували за пару сандалів на аукціоні.

Міністерство цифрової трансформації України та Європейська організація кібербезпеки (ECSO) уклали меморандум про співробітництво, який посилить кібербезпеку України.

У США затримали та арештували 17-річну Девонту Лінч, яка наприкінці листопада разом зі спільником підійшли до агента ФБР і, погрожуючи йому пістолетом, викрали автівку. 

У вівторок, 5 грудня, Вікіпедія опублікувала 25 найпопулярніших сторінок 2023 року, які відображають інтерес світу до інновацій у сфері штучного інтелекту та людей, які померли цього року.

Інформація про отруєння студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого є недостовірною, заявили у виші.

Російського військового, який на Харківщині відкрив вогонь по автомобілю із цивільними, засудили до 15 років позбавлення волі.