Іран атакував американську авіабазу у відповідь на удар США
Джерело: ABC News
Корпус вартових ісламської революції Ірану (КВІР) повідомив, що атакував американську авіабазу, з якої було завдано ударів по Бандар-Аббасу.
У своїй заяві КВІР наголосив, що це був удар у відповідь, мета якого – попередити ворога про те, що “будь-який акт агресії не залишиться без відповіді”.
“І якщо він повториться, наша відповідь буде ще більш рішучою”, – мовиться у повідомленні.
У КВІР додали, що “агресор несе повну відповідальність за наслідки”.
Раніше Центральне командування США повідомило про нові атаки по Ірану за останні кілька днів. Цього разу ціллю стали чотири іранські БпЛА та наземна станція управління, яка “мала намір запустити п’ятий безпілотник”.
- Американські військові у межах “самооборони” атакували іранські пускові установки та катери у районі Ормузької протоки.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності