Іран остерігається повернення Трампа у Білий дім і прагне підірвати його виборчу кампанію
Джерело: The Washington Post
У розвідці США повідомили, що Іран працює над тим, аби Дональд Трамп не виграв вибори президента Сполучених Штатів у листопаді. У Тегерані побоюються, що його повернення у Білий дім ще більше погіршить і так непрості відносини між країнами.
На брифінгу для журналістів, організованому Управлінням директора національної розвідки (ODNI), ФБР і міністерством внутрішньої безпеки, офіційні особи натякнули на те, що Тегеран виступає проти Трампа, хоча й не сказали про це прямо
Один з високопосадовців ODNI сказав, що, ймовірно, Іран дотримується тієї ж позиції, що у 2020 році – уникнути результату виборів, які погіршать відносини з США.
Попри це посадовці наголосили, що поки не було виявлено жодного іноземного злому, втручання чи підробки виборчих машин і вебсайтів, хоча офіційні особи помітили спроби “просканувати” такі мережі.
Іран покладається на величезну мережу онлайн-акаунтів і пропагандистів для поширення дезінформації, і, зокрема, був активним і загострював напруженість з Ізраїлем через конфлікт у Газі, сказав посадовець.
З огляду на нещодавнє рішення Байдена вийти з перегонів, “ще рано” оцінювати, чи буде Іран активно прагнути просувати можливого опонента Трампа, сказав посадовець. У 2020 році Тегеран намагався підірвати перспективи переобрання Трампа, але, здавалося, не активно просував його конкурентів, дійшло висновку розвідувального співтовариства в оцінці після виборів.
- В американській розвідці повідомили, яким чином РФ втручається у цьогорічну боротьбу за пост президента Сполучених Штатів.
У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.
В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.
В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.