Італійська Leonardo і німецький Rheinmetall створять спільне танкове підприємство

Джерело: Reuters

Італійська оборонна група Leonardo і німецький концерн Rheinmetall домовилися створити спільне підприємство для виробництва танків та інших систем наземної оборони.

“Технологічна та промислова синергія між Leonardo та Rheinmetall — це унікальна можливість для розробки найсучасніших основних бойових танків і машин піхоти. Ми вважаємо цю угоду фундаментальним внеском у створення європейського оборонного простору”, — сказав генеральний директор Leonardo Роберто Чінголані.

Генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер заявив, що компанії мають намір “відкрити двері новому поколінню найсучасніших бойових машин у Європі та для Європи”.

Першою метою підприємства, штаб-квартира якого буде в Італії, стане розробка італійського основного бойового танка та броньованої піхотної бойової системи для італійської армії, йдеться у спільній заяві.

Раніше видання Handelsblatt повідомило, що уряд Італії планує придбати сотні танків у Rheinmetall, що стане найбільшим замовленням групи в історії, оціненим приблизно в 20 мільярдів євро. Міністерство оборони Італії не прокоментувало це.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.