У Rheinmetall заявили про намір збудувати в Україні завод з виробництва ППО

Джерело: проєкт German Aid to Ukraine

Генеральний директор німецького оборонного концерну Rheinmetall Армін Папперґер оголосив на щорічних загальних зборах, що компанія планує створити ще одне спільне підприємство в Україні у сфері протиповітряної оборони.

Однак, імовірно, мине щонайменше рік-два, перш ніж розпочнеться безпосереднє виробництво систем. Більше подробиць не повідомляється.

Папперґер також повідомив, що 40 заявлених БМП Marder 1A3 постачать в Україну до вересня.

Зауважимо, Rheinmetall найближчим часом розпочне зведення в Україні заводу з виробництва боєприпасів. Голова компанії Армін Папперґер додав, що у планах також виробництво бронетехніки.

Як повідомив Папперґер перші снаряди можуть зійти з конвеєра в Україні за 15 місяців.

Раніше стало відомо, що вже цього року компанія має намір постачити ЗСУ “сотні тисяч снарядів”, зокрема прототипи артилерійських снарядів з дальністю у 100 кілометрів. Паппергер зазначив, що нині збройовий концерн зосереджений на виробництві артилерійських боєприпасів.

До російської атаки потужність Rheinmetall становила близько 70 000 снарядів на рік. Цього року група вже очікує 700 000. У середньостроковій перспективі має бути 1,1 млн.

Довідка. Rheinmetall – німецький оборонний концерн, котрий виробляє танки Panther, Leopard, БМП Marder й гаубиці PzH 2000. Компанія Rheinmetall, яка є одним із провідних світових виробників артилерійських і танкових снарядів, значно наростила виробництво після російського вторгнення в Україну у 2022 році, забезпечуючи Збройні Сили України необхідною зброєю.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Служба безпеки задокументувала нові злочини екскомандувача Східного військового округу збройних сил РФ генерал-полковника Олександра Чайко.

Американський журнал Time присвятив нову обкладинку тисячам українських дітей, викрадених та примусово депортованих Росією.

17 липня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що дасть вказівку представникам країни при Євросоюзі розблокувати ухвалення 18-го пакета санкцій проти Росії. 

Державна служба з етнополітики та свободи совісті винесла припис про усунення порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації УПЦ Московського патріархату.