Німецький концерн Rheinmetall передав ЗСУ польовий шпиталь

Джерело: пресслужба Rheinmetall

Німецький оборонний концерн Rheinmetall спорядив Збройним силам України мобільний польовий шпиталь. Спочатку десять українських армійців пройшли двотижневий курс навчання, щоб навчитися збирати, розбирати та експлуатувати шпиталь. Після чого відбулася офіційна передача медичного об’єкта.

У вересні 2022 року Міністерство оборони ФРН уклало контракт з дочірньою компанією групи Rheinmetall, Mobile Systeme GmbH, на виготовлення шпиталю і відповідну підтримку навчання. Вартість замовлення становить близько 9 мільйонів євро.

У цьому польовому шпиталі – 32 ліжка, зокрема вісім – інтенсивної терапії, операційна з супутніми стерилізаційними засобами, діагностична візуалізаційна техніка (рентгенівська та комп’ютерна томографія), лабораторія, аптека тощо.

У пресслужбі зауважили, що шпиталь відповідає стандартам медичної підтримки НАТО Role 2. У двох додаткових постачаннях, запланованих на кінець 2023 та початок 2024 року, RMS також спорядить в Україну два високомобільні медичні об’єкти підтримки.

Крім самого польового госпіталю, Rheinmetall також забезпечив Україну необхідними транспортними засобами. Загалом десять вантажівок перевезли двадцять контейнерів до місця призначення.

Читайте також: Німеччина підтримала армію України на суму приблизно 5,4 мільярда євро за 2023 рік

Довідка. Rheinmetall – німецький оборонний концерн, котрий виробляє танки Panther, Leopard, БМП Marder й гаубиці PzH 2000.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.