Ізраїль проігнорував попередження Єгипту про наближення «чогось великого» – ЗМІ

Джерело: The Times of Israel

Перед нападом бойовиків ХАМАСу Єгипет неодноразово попереджав Ізраїль про наближення “чогось великого”, але там ці заяви проігнорували.

“Представник єгипетської розвідки заявив, що Єгипет, який часто виступає посередником у перемовинах між Ізраїлем та ХАМАСом, неодноразово говорив з ізраїльтянами про наближення чогось великого”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, ізраїльські посадовці були зосереджені на Західному березі річки Йордан та применшували загрози з боку сектору Гази.

“Ми попереджали їх про наближення вибуху ситуації, і дуже скоро, і що він буде великим. Але вони недооцінили такі попередження”, – розповів співробітник розвідки на умовах анонімності.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.