Ізраїль вимагає «рішучого засудження» ХАМАС з боку Китаю – представник посольства в Пекіні

Джерело: Reuters

Ізраїль очікує побачити “сильніше засудження” ХАМАС з боку Китаю, країни, яку він вважає своїм другом, заявив 8 жовтня старший посадовець ізраїльського посольства в Пекіні Юваль Вакс.

Коли людей убивають, забивають на вулицях, зараз не час закликати до рішення з боку двох держав, — наголосив Вакс.

8 жовтня міністерство закордонних справ Китаю закликало “відповідні сторони зберігати спокій і негайно припинити військові дії”, щоб захистити цивільне населення, додавши, що рецидив конфлікту доводить хибність застою мирного. У відомстві наголосили, що основним виходом є “реалізація рішення про дві держави та створення незалежної держави Палестина”.

Зауважимо, військово-політичний кабінет Ізраїлю підтримав офіційне оголошення війни, оскільки ввів у дію пункт 40 Алеф. Фактично затверджено воєнний стан і, відповідно, проведення значних бойових дій.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.