Ізраїльська армія ліквідувала міністра економіки ХАМАС

Джерело: офіційний представник армії оборони Ізраїлю, контрадмірал Даніель Хагарі у Twitter (X)

Армія Ізраїлю ліквідувала міністра економіки бойовиків ХАМАС Джавада Абу Шамалу. Офіційний представник армії оборони Ізраїлю, контрадмірал Даніель Хагарі заявив, що ця особа керувала фінансами організації.

Крім того, Джавада Абу Шамалу виділяв кошти на фінансування та управління тероризмом усередині та за межами Сектора Гази.

Він додав, що представник армії Ізраїлю стверджує про ліквідацію “одного з високопоставлених членів політичного бюро терористичної організації ХАМАС, який обіймав посаду керівника відділу національних зв’язків організації”. За його словами, мовиться про Закарію Абу Маамра — “голову міністерства національних відносин у політичному бюро терористичної організації ХАМАС у Секторі Гази”.

На своїй посаді Абу Маамр відповідав за “прийняття рішень у Газі, забезпечення внутрішніх відносин та координацію між організаціями Гази”.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.