«Калина» та «Редіс» повертаються на фронт

Про це військові заявили 8 липня під час брифінгу у Львові.

“Я глибоко впевнений, що армія – це командна робота і з сьогоднішнього дня разом з вами ми продовжимо боротьбу. Ми обов’язково своє слово скажімо ще в бою… Найголовніше на сьогоднішній день це те, що українська армія перехопила стратегічну ініціативу на лінії фронту і з кожним днем при просуваємося вперед… Я впевнений, що ми зробимо все можливе і неможливе, щоби прискорити цей процес і щоби війна дійшла до свого логічного завершення”, – сказав Денис “Редіс” Прокопенко.

Також про це заявив і Святослав “Калина” Паламар.

“Завжди думав як образно, без подробиць описати наше перебування в Туреччині. І спадають на думку лише слова відомої української поетеси, матері української поезії – Лесі Українки. Це те, як нам було в Туреччині. Це цитата, і останнє речення я трохи видозміню, щоб воно було під нас. “Ми – паралітики з блискучими очима – душею сильні, волею слабкі, за спинами у нас ростуть орлині крила, але кайданками ми були прикуті до турецької землі”.

Він подякував усім за те, що знайшли “ключик” і відкрили кайданки. “Калина” наголосив, що повернувся і буде робити свою роботу як військовий, який давав присягу.

30 листопада президент Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради. Оперативну – з військовими, з генералами Олександром Тарнавським, Едуардом Москальовим, Сергієм Літвиновим та всіма, хто відповідає за оборону на напрямку. Друга нарада стосувалася будівництва фортифікаційних споруд.

За даними Пентагону, Україні доведеться зачекати до наступного року, перш ніж вона отримає свою першу велику партію малогабаритних високоточних боєприпасів GLSDB, які США адаптували для завдання ударів на відстані майже 160 км.

В РФ, на полігоні Кузьмінський у Ростовській області 12 морських піхотинців підірвали себе під час випадкового вибуху гранати від ручного протитанкового гранатомета.

29 листопада прокурори САП та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна.

Уповноважені з прав людини в Україні та РФ узгодили взаємні відвідини полонених. Зокрема представники російського омбудсмена відвідали 119 українських захисників, які нині перебувають у полоні РФ.