Камала Гарріс розміщує проукраїнську рекламу у ключових штатах США

Джерело: ТСН з посиланням на Politico

Віцепрезидентка США, яка є кандидаткою у президенти від Демократичної партії, Камала Гарріс розміщує в ключових штатах рекламу з підтримкою України. 

Демократичний відділ американського комітету super PAC розмістить рекламу в трьох ключових штатах – Пенсильванія, Мічиган та Вісконсин. Саме в цих штатах проживає значна кількість населення, що має коріння з Польщі, України, Литви та інших країн Східної Європи.

Під час дебатів Гарріс звернулася до американців з Пенсильванії, які мають польське походження, і заявила, що Польща може стати наступною ціллю Росії після України.

“Якби Дональд Трамп був президентом, Путін сидів би зараз у Києві”, – сказала вона.

Видання зазначило, що таким чином команда Гарріс прив’язує свою кампанію до громад, для яких війна в Україні має більше особистого значення, і намагаючись переконати їх, що Трамп залишить Україну та союзників на східному фланзі НАТО.

За даними Politico, у Пенсильванії проживає понад 700 тисяч американців польського походження і близько 122 тисячі українського походження. У Мічигані – близько 900 тисяч польських американців і 40 тисячі американців українського походження, а у Вісконсині – близько 480 тисячі польських американців.

Верховна Рада у середу, 18 вересня, провалила голосування за дерусифікацію понад 300 населених пунктів. Частина народних депутатів заблокували трибуну.

Президент Фінляндії Александер Стубб закликав до розширення Ради Безпеки ООН, скасування її єдиного права вето та зупинення будь-якого члена, який бере участь у незаконній війні, такій як вторгнення Росії в Україну.

В середу, 18 вересня, Північна Корея випустила кілька балістичних ракет малої дальності в бік свого східного узбережжя, про що повідомили Південна Корея та Японія.

Протягом минулої доби, 17 вересня, по всій лінії фронту зафіксовано 194 бойових зіткнень.

Парк бронеавтомобілів українського війська поповнився ще одним зразком бронетехніки, створеним за технологією MRAP. В оборонному відомстві кодифікували та допустили до експлуатації у військах бронеавтомобіль Roshel Senator MRAP виробництва  Канади.