Кампанія Байдена почала офіційно називати Трампа «засудженим злочинцем» – The Hill

Джерело: The Hill

Речник кампанії президента США Джо Байдена Аммар Мусса заявив, що виборча кампанія чинного президента почала офіційно називати експрезидента Трампа “засудженим злочинцем”.

“Дональд Трамп – засуджений злочинець, який спричинив найбільший сплеск насильницьких злочинів за понад століття”, – наголосив Мусса.

Як зауважили у виданні, у такий спосіб речник кампанії привернув увагу до останнього звіту щодо злочинної активності у США, на який зазвичай зважають республіканські виборці.

За даними звіту, після приходу Байдена до влади насильницьких злочинів значно поменшало, і їх кількість продовжує скорочуватися. Так, на початку цього року їх стало менше на 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2023-го, причому вбивств і зґвалтувань – на 26%.

“Президент Байден наполегливо працював, щоб навести порядок у безладі, і це працює”, – наголосив речник Мусса.

Він додав, що американці не можуть дозволити собі ще чотири роки Трампа, який намагається позбавити коштів правоохоронні органи та обіцяє помилувати бунтівників, котрі відзначилися жорстокістю під час нападу на Капітолій.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.