Кампанія Гарріс за тиждень зібрала $200 мільйонів

Джерело: Bloomberg

На передвиборчу кампанію чинної віцепрезидентки Камали Гарріс за тиждень зібрано 200 мільйонів доларів.

Речник кампанії Майкл Тайлер назвав ці результати “рекордними”.

Зазначається, що 66% коштів надійшли від донорів, які зробили пожертвування вперше.

Як розповіли у виданні, швидкий збір коштів вказує на сплеск ентузіазму серед демократів щодо нової ймовірної кандидатки у президенти.

Демократичні донори з Волл-стріт мобілізуються, щоб допомогти Гарріс скоротити розрив у зборі коштів з кандидатом у президенти від республіканців Дональдом Трампом.

За даними АР, понад 170 000 волонтерів зголосилися допомогти кампанії Гарріс з телефонним банкінгом, агітацією та іншими заходами, спрямованими на залучення виборців.

У суботу, 27 липня, Гарріс провела агітаційний захід у Піттсфілді, штат Массачусетс, залучивши сотні людей до збору коштів. Спочатку збір прогнозували на рівні 400 тис. доларів, але зрештою було зібрано близько 1,4 мільйона доларів.

Контррозвідка СБУ затримала у Дніпрі агента російської військової розвідки (ГРУ), який надавав координати для авіаударів по критичній інфраструктурі України.

Ілон Маск знову розкритикував бюджетний законопроєкт президента США Дональда Трампа та пригрозив створенням нової політичної сили, якщо документ схвалить Конгрес.

Скорочення або повна ліквідація фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) може призвести до понад 14 мільйонів смертей упродовж наступних п’яти років. Про це повідомляє NBC News з посиланням на аналіз, опублікований у журналі The Lancet.

Один із найпопулярніших месенджерів у світі – Telegram – дедалі частіше опиняється у фокусі скандалів через слабку модерацію контенту та зростаючу присутність екстремістів і злочинних спільнот. Платформа, яку свого часу хвалили за незалежність та анонімність у країнах із авторитарними режимами, зараз дедалі більше турбує правоохоронні органи в усьому світі.

Науково-консультативна група з вивчення походження нових патогенів, створена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), не змогла дійти однозначного висновку щодо походження COVID-19. У новому звіті фахівці заявили, що наразі немає переконливих доказів ані на користь версії про витік вірусу з лабораторії, ані щодо природного переходу вірусу від тварини до людини. Попри це, експерти більше схиляються до природного походження SARS-CoV-2.