Канада оголосить про надання додаткової військової допомоги Україні на суму $482 млн

Джерело: CTV News 

У п’ятницю, 22 вересня, федеральний уряд Канади оголосить про надання додаткової військової допомоги Україні на суму 482 мільйонів доларів протягом наступних кількох років.

У рамках цієї допомоги Канада поставить Україні більше танків Leopard 2.

Країна також введе нові санкції проти Росії.

Незабаром президент України Володимир Зеленський виступить на спільному засіданні парламенту Канади.

Нещодавно, під час зустрічі з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Оттаві президент України Володимир Зеленський подякував Канаді за підтримку України.

Прем’єр-міністр Канади заявив, що країна “рішуче і однозначно” підтримує Україну.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.