Канада ввела нові санкції проти 9 фізичних та 6 юридичних осіб РФ

Джерело: заява Міністерства глобальних справ Канади

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі оголосила, що Канада запроваджує нові санкції проти 9 фізичних та 6 юридичних осіб із Росії, які займаються поширенням кремлівської дезінформації та воєнної пропаганди.

Канада також накладає санкції на організації з дезінформації, які або безпосередньо фінансуються державою як федеральні організації, або отримують фінансування у формі державних грантів, розподілених агентами Кремля. 

“Ми продовжуємо найрішучішим чином засуджувати використання Росією пропагандистів війни для виправдання свого повномасштабного вторгнення в Україну. Ми закликаємо Путіна та його поплічників негайно покласти край цьому невиправданому вторгненню в Україну, яке продовжує ставить під загрозу стабільність у всьому регіоні та ставить під загрозу незліченну кількість життів”, – йдеться в заяві.

Під санкції потрапили:

 – видання “Ізвєстія” і “Парламєнтская газєта”; телеканал REN-TV; ресурс “Узнай Россію”;

– Інститут государства і права РАН; Центр соціально-культурной політики;

– ексочільник МЗС РФ Ігор Іванов;

– очільник Російської ради з міжнародних справ Іван Тимофєєв;

– науковий керівник Інституту загальної історії РАН Олександр Чубарьян;

– доцент МДУ Олександр Коньков;

– радник міністра оборони РФ Андрій Ільницький;

– політологи Дмитро Суслов, Андрій Шушенцов і Олег Барабанов;

– співачка, дружина молдовського політика Ілана Шора Сара Шор (“Жасмін”).

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.