Канадська супермодель Лінда Євангеліста зізналася, що хворіє на рак грудей

Джерело: The Wall Street Journal

Канадська супермодель Лінда Євангеліста останнім часом не відвідувала публічні місця та уникала журналістів через “дуже помітні зміни у зовнішності”, спричинені раком грудей.

Як повідомляється, жінка п’ять років приховувала, що хвора на онкологію.

Почувши діагноз “рак грудей”, супермодель 90-х наважилася зробити операцію з видалення двох молочних залоз. Проте минулого року у неї стався рецидив.

“Я без вагань обрала подвійну мастектомію, тому що хотіла залишити все це позаду і не мати з цим справи. Я хотіла жити і не збиралася дозволити раку грудей вбити мене”, – розповіла вона.

Після повернення хвороби, модель була готова на все, щоб зберегти власне життя.

“Я сказала лікарю: “Викопайте дірку в моїх грудях. Мені все одно, який це матиме вигляд. Я хочу, щоб ви провели розкопки. Я хочу побачити дірку в грудях”. Ви розумієте мене? Я не помру від цього. Я знаю, що однією ногою стою в могилі, але я в настрої святкувати”, – додала Євангеліста.

ДОВІДКОВО. Лінда Євангеліста брала участь у низці рекламних кампаній, серед яких – реклама “Opium” від Yves Saint Laurent і “Fidji” від Guy Laroche. Також супермодель співпрацювала з Calvin Klein, Chanel, Chloé, Versace, Ralph Lauren.

Модель перервала свою професійну кар’єру в 2016 році.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.

Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.

Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.