Каннський кінофестиваль оновив дрес-код для червоної доріжки
Джерело: The Hollywood Reporter
Незадовго до початку 78-го Каннського кінофестивалю оновлено дрес-код для відвідувачів заходу, який забороняє оголеність та об’ємні наряди.
“З міркувань пристойності оголеність заборонена на червоній доріжці, а також у будь-якій зоні фестивалю. Об’ємні наряди, зокрема з великим шлейфом, які заважають нормальному руху гостей та ускладнюють посадку гостей у залі, не допускаються”, – мовиться в офіційному повідомленні.
Зазначається, що тих, хто порушить дрес-код, не допускатимуть до участі у заході.
Відповідаючи на коментарі видання, представник Каннського кінофестивалю підтвердив, що дрес-код оновили, щоб відобразити “певні правила, які діють вже давно” і метою нового дрес-коду є не регулювання нарядів, а “заборона повної оголеності” відповідно до структури фестивалю та французьких законів.
Варто зауважити, що зірки, які прибували на кінофестиваль у Каннах, останніми роками обирали прозорі плаття. Серед них – Ель Фаннінг, Белла Хадід та Кендалл Дженнер. У 2022 році гостя фестивалю на червоній доріжці зняла плаття на знак підтримки України.
Невідомо, який саме випадок змусив змінити оновити правила дрес-коду для фестивалю. Востаннє ця тема активно обговорювалась після того, як на Греммі дружина Каньє Веста Б’янка Цензорі позувала фактично голою – у прозорому платті.
Каннський кінофестиваль відомий своїми суворими співробітниками служби безпеки щодо дрес-коду, насамперед для показів у Великому театрі Люм’єр. Для них обов’язкові чорна краватка та вечірній одяг, зокрема смокінги та довгі плаття, тоді як короткі плаття, костюми, штани з топом, метелики, костюми інших кольорів, великі сумки тощо – заборонені.
Оновлені правила викликають кілька питань: наскільки їх дотримуватимуться та чи будуть покарані за порушення світові зірки та відомі моделі.
- Українська модель Сава Понтійська подала до суду на організаторів Каннського кінофестивалю. Вона стверджує, що на червоній доріжці на неї напала жінка-охоронець заходу.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.
Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що президент Володимир Зеленський “робить перші, але впевнені кроки” до авторитарної моделі влади, заснованої на зловживанні повноваженнями та вибірковому переслідуванні опонентів.
10 липня українська військова розвідка зафіксувала ще один доказ воєнних злочинів, скоєних армією РФ. ГУР МО оприлюднило аудіоперехоплення наказу одного з командирів 155-ї окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту РФ, у якому той закликає до звірств щодо українських військовополонених: “Голову отрезать, на пики посадить, выкинуть нах..й”.
Українські військові заявили, що помстилися російським операторам безпілотників, які вбили однорічну дитину на Херсонщині.