Капелани ЗСУ успішно завершили курс підвищення кваліфікації в Німеччині

Фото: Генштаб

Джерело: Генштаб

Українські військові капелани успішно завершили курс підвищення кваліфікації на території Німеччини.

Протягом двох тижнів душпастирі поглиблювали знання з польового служіння, вивчали ефективні методики планування релігійної підтримки та турботи про поранених військовослужбовців за досвідом капеланської служби США.

Практичною складовою підготовки стали кейси з ситуаційними завданнями, над якими військові капелани працювали протягом курсу.

За результатами навчання всі військові капелани отримали сертифікати та новий багаж знань, який неодмінно знадобиться у військовій капеланській діяльності під час служби в умовах реальних бойових дій.

Фото: Генштаб

Фото: Генштаб

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.