Кейт Міддлтон виписали з лікарні після операції
Джерело: BBC
Принцесу Уельську Кейт Міддлтон у понеділок виписали з лікарні – майже через два тижні після операції на черевній порожнині.
“Принцеса Уельська повернулась додому у Віндзор для продовження відновлення після операції”, – йдеться у заяві Кенсінгтонського палацу.
Зазначається, що Міддлтон відвезли із клініки у Лондоні без жодної появи на публіці. Точний характер проведеної операції не розголошується, утім, очікується, що принцесі потрібно буде декілька місяців на відновлення.
Нагадаємо, що принцесу Уельську Кейт Міддлтон у вівторок, 16 січня, було ушпиталено для проведення планової операції на черевній порожнині.
- 15 січня міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні після двох тижнів лікування ускладнень, які виникли після операції через рак простати. Нині міністр відновлюється та планує якомога швидше повернутися до Пентагону.
Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.
За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.
Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.