Кейт Міддлтон виписали з лікарні після операції

Джерело: BBC

Принцесу Уельську Кейт Міддлтон у понеділок виписали з лікарні – майже через два тижні після операції на черевній порожнині.

“Принцеса Уельська повернулась додому у Віндзор для продовження відновлення після операції”, – йдеться у заяві Кенсінгтонського палацу.

Зазначається, що Міддлтон відвезли із клініки у Лондоні без жодної появи на публіці. Точний характер проведеної операції не розголошується, утім, очікується, що принцесі потрібно буде декілька місяців на відновлення.

Нагадаємо, що принцесу Уельську Кейт Міддлтон у вівторок, 16 січня, було ушпиталено для проведення планової операції на черевній порожнині.

Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.

Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.

Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.

Власниця нового будинку у Нижній Саксонії заявила, що після виїзду орендарів з України не дорахувалася кухні, сантехніки, теплового насоса, системи теплої підлоги тощо.

Колишній президент США Джо Байден використав промову на гала-вечорі демократів, щоб атакувати Дональда Трампа напередодні проміжних виборів. Серед його головних претензій були проєкти Трампа у Вашингтоні, відносини з Путіним і політика щодо НАТО.