Кейт Міддлтон виписали з лікарні після операції

Джерело: BBC

Принцесу Уельську Кейт Міддлтон у понеділок виписали з лікарні – майже через два тижні після операції на черевній порожнині.

“Принцеса Уельська повернулась додому у Віндзор для продовження відновлення після операції”, – йдеться у заяві Кенсінгтонського палацу.

Зазначається, що Міддлтон відвезли із клініки у Лондоні без жодної появи на публіці. Точний характер проведеної операції не розголошується, утім, очікується, що принцесі потрібно буде декілька місяців на відновлення.

Нагадаємо, що принцесу Уельську Кейт Міддлтон у вівторок, 16 січня, було ушпиталено для проведення планової операції на черевній порожнині.

Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.

У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.

У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Індійська влада готує складну експедицію на Еверест для вилучення замороженого тіла альпініста, відомого під прізвиськом “Зелені черевики”, яке понад 30 років залишається на висоті близько 8 200 метрів.

У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.