Міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні: він виконуватиме обов’язки віддалено

Джерело: пресслужба Пентагону

15 січня міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні після двох тижнів лікування ускладнень, які виникли після операції через рак простати. Нині міністр відновлюється та планує якомога швидше повернутися до Пентагону.

У Пентагону зазначили, що міністр Остін добре прогресував протягом усього свого перебування у медичному закладі, нині його сили відновлюються. Він пройшов серію медичних тестів і оцінок, а також отримав нехірургічну допомогу. Його виписали додому з плановою фізіотерапією та регулярним спостереженням. Очікується, що глава оборонного відомства повністю одужає.

Рак передміхурової залози міністра Остіна було вилікувано рано та ефективно, і його прогноз чудовий. Він не планує подальшого лікування свого раку, окрім регулярного спостереження після простатектомії. Захворювання є найпоширенішою причиною раку серед американських чоловіків, і він вражає 1 з кожних 8 чоловіків – і 1 з кожних 6 афроамериканців – протягом їхнього життя. Раннє виявлення та лікування призводить до очікуваного майже 100% виживання за умови лікування відповідно до індивідуальних планів догляду, — нагадали у пресслужбі.

Своєю чергою, міністр висловив вдячність лікарям і медперсоналу за їхній професіоналізм і чудову підтримку.

Зараз, коли я продовжую одужувати та виконувати свої обов’язки вдома, я дуже хочу повністю одужати та якомога швидше повернутися до Пентагону, — наголосив Ллойд Остін.

Президенту США Джо Байдену 9 січня повідомили, що міністр оборони США Ллойд Остін лікується від раку, який виявили під час обстеження в грудні 2023 року.

22 грудня Остін пройшов “мінімально інвазивну хірургічну процедуру” в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда.  Проте він повернувся до лікарні 1 січня 2024 року після того, як у нього виникли “ускладнення”, і обстеження виявило інфекцію сечовивідних шляхів. Наступного дня його перевели у відділення інтенсивної терапії для подальшого лікування.

Його розкритикували за те, що він протягом кількох днів не розповідав про це високопосадовцям. Після цього він перепросив за те, що не “забезпечив належне інформування громадськості”.

Водночас Остін віддавав накази та контролював удари по об’єктах єменських хуситів з лікарні. За словами високопосадовця, робив він це “за допомогою повного набору захищених засобів зв’язку”.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Суд у Нью-Йорку відхилив клопотання експрезидента Дональда Трампа про зняття з нього кримінальних обвинувачень, пов’язаних із виплатою грошей за мовчання порнозірці, і призначив розгляд справи на 25 березня.

Традицію приготування затірки у селі Крива Лука на Донеччині додали до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Державне бюро розслідувань оприлюднило офіційне заявлення після звітів від “Сінево” щодо арешту головного офісу у Києві. За їхніми даними, розслідування в цій справі розпочалось ще у 2022 році, але не призвело до припинення діяльності медичного підприємства.